Zahradní architektura - Bc. Mastný Roman

zahrady, architektura


Čerpadla Tisk Email

Gardena čerpadla jsou určena pro použití v domácnosti i na zahradě. Vynikají snadnou obsluhou, výkonem, ale i  svým účelným inovovaným nadstandardním vybavením ve všech oblastech zavlažování, odvodňování i zásobování domácnosti vodou.
Zahradní čerpadla, čerpadla na dešťovou vodu a ponorná tlaková čerpadla umožňují optimálně využívat i alternativní zdroje vody. Zahradní čerpadla jsou mnohostraně použitelná k zavlažování, pro zvýšení tlaku, k přečerpávání a vyčerpávání vodovodní a dešťové vody i chlórované vody z bazénů. Vynikají vysokou bezpečností díky zdvojené soustavě těsnění mezi motorem  a oběžným ústrojím čerpadla. Tepelný jistič zajišťuje automatickou ochranu motoru proti přetížení. Čerpadla jsou vybavena výpustným šroubem.
Katalog čerpadel Gardena si stáhněte zde:
Čerpadla na vodu Gardena (5865,43kB)
Ponorná tlaková čerpadla mají  extrémně tichý chod, dlouhou životnost díky použití vysoce kvalitních materiálů jako ušlechtilá ocel a plasty zesílené skelnými vlákny. Některá ponorná tlaková čerpadla umožňují čerpat až 6000 l/hod  a do výšky 50m.
0146120l00142cmjpg.jpg
Domácí vodárny a domácí vodní automaty rozdělí levnou užitkovou vodu plně automaticky v domácnosti i v zahradě, jsou dodávány s předfiltrema zpětnou klapkou. Některé modely jsou dodávány s ifo-displejem pro úplnou kontrolu důležitých funkcí čerpadla, jako čerpané množství, tlak nebo ukazatel poruch v systému.vzhledem k tomu, že jsou velmi kompaktní je možné je používat i v zahradě.
0171020l00336cmjpg.jpg
Ponorná a kalová čerpadla slouží k přečerpání a odčerpání čisté nebo i silně znečištěné vody, některé jsou vybaveny plovákovým spínačem, se snadným přepnutím na trvalý provoz, jiná jsou vybavena aquasenzorem, který se aktivuje již při hladině vody 5 mm a je možné ho nastavit. Kalová čerpadla umožňují přečerpávat vodu obsahující nečistoty až o průměru 38 mm do výšky 11metrů a v množství až 20 000 l/h.
0179920l00242cmjpg.jpg
K dispozici je veškeré příslušenství k čerpadlům jako hadice, spojky, filtry se stopkou zpětného toku, předfiltry, elektronický tlakový spínač s pojistkou chodu na sucho a sortiment technických armatur a hadic.
Kompletní sortiment Gardena čerpadel a příslušenství prohlížejte zde.ext

 
Uživatelské jméno
Heslo
Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací