Zahradní architektura - Bc. Mastný Roman

zahrady, architektura


Jezírka Tisk Email

POZOR JIŽ NENÍ V SORTIMENTU GARDENA !

Kvalitní výrobky pro stavbu zahradního jezírka jsou základem pro trvale krásnou vodní plochu. Rozsáhlý sortiment materiálů pro budování jezírka umožňuje realizaci jezírek a potůčků podle individuálních představ v podobě blízké přírodě.
Folie z PVC a EPDM pro vodní nádrže o tloušťkách 0,5 a 1 mm odolné vůči UV záření, mrazu a tlení k dodání v různých rozměrech dle přání zákazníků.
Čerpadla pro pohybové vodní prvky možno dodat i s ovládáním na dálkové ovládání. Maximální  komfort při obsluze, kvalitní zpracování, vysoký výkon čerpadla a zvětšená filtrační plocha.
Příručku jak snadno zrealizovat  jezírko a potůček stáhnete zde:
Jak zrealizovat jezírko (7629,04kB)
Pokud máte problém s vodou v jezírku, prostudujte tuto brožuru:
Péče o vodu v jezírku (5966,45kB)
FILTRY PRO VODNÍ NÁDRŽE
0789020i001jpg.JPG 01-18-10-04-35-42-0790020l00235cmjpg.jpg
Podvodní, průtokové, tlakové nebo vícekanálové filtry ve špičkové kvalitě a s individuálním výkonem. Filtry 2 v 1 s kvalitní UVC výbavou a účinným biologickým a mechanickým čištěním vody. Hlavním znakem filtrů je výkonost a nenápadnost. Povzdušňovač nádrží až do objemu 12.000litrů.
PĚČE O VODNÍ NÁDRŽE
Kompletní sortiment výrobků pro testování vody v zahradním jezírku,  prostředky proti vláknitým řasám, přípravky pro zvýšení obsahu kyslíku. Intenzivní čističe vodní nádrže, přípravky snižující obsah fosfátu ve vodě, regulátory a stabilizátory pH, podpora biologické rovnováhy, biologické čističe. Dále filtrační bakterie pro biologické filtry. Zeolit pro preventivní čistotu vody v jezírku, který váže škodliviny a přebytečné živiny a bakteriálně je odbourává.
K dispozici je Odsavač jezírkového kalu s plně automatickým intervalovým spínáním a možností jako vysavače na sucho nebo na mokro, možno používat i k čištění bazénů.
K údržbě jezírek jsou k dispozici vodní nůžky,sítka,čistič vodních nádrží, sběrač nečistot, síť proti padajícímu listí a volavkám, síťky na ryby, plováky proti zamrznutí vodní hladiny.
DEKORACE VODNÍCH NÁDRŽÍ
K osvětlení jezírek jsou k dispozici podvodní reflektory, výkonné, energeticky velmi úsporné a dlouhou životností. Dále jsou k dispozici plovoucí svítidla a mlhovače s osvětlením. Osvětlení okolí jezírek zajišťují sady svítidel s halogenovou lampou.
0797620l02136cmjpg.jpg 0797620l00136cmjpg.jpg
Kompletní sortiment Gardena aqumotion prohlížejte zde.ext

 
Uživatelské jméno
Heslo
Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací