Zahradní architektura - Bc. Mastný Roman

zahrady, architektura


Potůčky Tisk Email

POZOR JIŽ NENÍ V SORTIMENTU GARDENA !

Gardena aquamotion čerpadla pro potůčky a filtrační čerpadla díky použití technologie Economic snižují spotřebu elektrické energie až o 40%. pro velikost nečistot až do průměru 8 mm, univerzální možnost připojení.
Modely FSP 12000/ FSP 16000 Economic díky funkci Automatic Energy Control si čerpadlo samo optimalizuje množství vody. Tím je možná redukce spotřeby elektrické energie o dalších 20 procent. Čerpadlo může přezimovat v zahradním jezírku díky moderní technologii ochrany před mrazem.
Gardena filtrační čerpadla a čerpadla pro potůček Economic  jsou energeticky úsporná, spolehlivá a jsou předurčena pro výkonný trvalý provoz. Dlouhá životnost je zajištěna díky málo se opotřebovávající motorové technice. Optimalizované oběžné kolo pro maximální výkon čerpadla a čerpání hrubých nečistot, s pojistkou proti přetížení motoru
Gardena žebrované hadice v rozměrech 13, 19, 25, 32 a 38 mm v černé barvě z PE, nepropouští světlo, pružné a tvarově stálé díky speciálnímu žebrování. Upravené koncovky pro vodotěsné spojení.
Gardena 2 - cestný regulační  ventil slouží k současnému provozu 2 přípojných míst např. filtru a potůčku. Individuální regulace průtoku, možnost plynulého nastavení a uzavírání.
Kompletní sortiment čerpadel pro půčky firmy Gardena stahujte zde.ext
0786220s00124cmjpg.JPG 0788320_09i00218cmjpg.JPG

 

 
Uživatelské jméno
Heslo
Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací