Zahradní architektura - Bc. Mastný Roman

zahrady, architektura


Ruční nářadí Tisk Email

Vysoce kvalitní univerzální ruční nářadí firmy Gardena od  renomovaného německého výrobce je používáno prakticky po celém světě a i v Čechách je též dostupné ve většině zahradnických prodejen . Zákazník s ním zvládne  pohodlně všechny činnosti, s nimiž se může na zahradě setkat. Díky inteligentnímu systému uchycení CombiSystem, lze s jedinou dlouhou nebo krátkou násadou vyrobenou z kvalitního dřeva připevnit široké spektrum nářadí. Díky tomu je možné ušetřit cenné místo na uskladnění jednoúčelových pomůcek. Speciálně modelované rukojeti a obslužné prvky CombiSystemu zaručují příjemnou práci bez následných projevů únavy, mozolů a zranění.
Z celého sortimentu nářadí firmy Gardena jsou našimi zákazníky velmi oblíbené různé druhy zahradních nůžek, nůžek na trávu, nůžek na větve, hrábí, kultivátorů, vyrývačů plevele, pilek a dalších.
Sortiment nářadí objednaný našimi zákazníky dodáváme zpravidla do druhého dne, pokud je zboží skladem může si ho zákazník převzít ihned v našem skladu Římská 21,Praha 2 - Vinohrady.
Katalog nářadí Gardena pro péči o stromy a keře si můžete prohlédnout  zde :
Katalog nářadí (715,59kB)
0039220l01215cmjpg.JPG 0876820l00615cmjpg.JPG 0882920l02237cmjpg.jpg
gardena-naradijpg.jpg
03-06-10-06-07-14-skenovani0001jpg.jpg

 

 
Uživatelské jméno
Heslo
Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací