Zahradní architektura - Bc. Mastný Roman

zahrady, architektura


Závlahové systémy Tisk Email

Plně automatické, pevně instalované zavlažovací systémy zavlažují vaší zahradu prakticky samy. GARDENA Sprinker-systém je profesionálním zavlažovacím systémem, který lze sestavit podle individuálních požadavků a v různých úrovních komfortu. Základem tohoto systému jsou výkoné výsuvné zadešťovače, které pokryjí jak různě velké travnaté plochy, tak rozdílné tvary. Jsou zabudovány neviditelně pod zemí a vidět jsou pouze výsledky jejich práce. Použitím různých druhů zadešťovačů je možné přesně a rovnoměrně zavlažovat různé zahrady. Dosah zadešťovačů je volitelný, u víceplošného výsuvného zadešťovače AquaContour automatic je to například mezi 1,5 až 11 metry. Odolnost systému vůči mrazu zaručují zabudované ventily, které odvodňují systém automaticky. U složitějších systémů je třeba provádět zazimování, jako profouknutí zavlažovacích ventilů a demontáž vlhkostních a srážkových čidel a redukčních ventilů u kapkové závlahy.
Pomocí moderní zavlažovací techniky se nemusí řídit  jenom zavlažovače, ale také kapková závlaha pro rostliny na balkonech a terasách.pro menší zavlažovací systémy jsou určeny tzv. zavlažovací počítače (hodiny), které se připojí přímo na vodovodní kohoutek a jsou velmi jednoduché na obsluhu. Čidlo půdní vlhkosti a dešťový senzor se starají o to, aby se při dešti nebo v případě dostatečné vlhkosti půdy nezavlažovalo.
Správně naplánovat a instalovat profesionální zavlažovací systém vyžaduje mnoho zkušeností, znalostí o výrobcích, zručnosti i know-how. Z tohoto důvodu vytvořila GARDENA ext program pro Competence partnery. Gardena Competence partneři znají velmi dobře výrobky a systémová řešení a proto vám pomohou poradit ze všech nejlépe.
Zákazník si může s námi  domluvit termín schůzky, samozřejmě přímo na vaší zahradě a nechat si vypracovat nabídku. Jsme vám plně k dispozici, rádi vám ochotně poradíme a nabídneme správné řešení závlahy vaší zahrady,balkonu nebo terasy.

(Komiks Gardena závlahové systémy stahujte ve formátu pdf.
Gardena komiks CP 2011 (1330,61kB) .)
Brožury k závlahovým systémům Gardena ke stažen ve formátu .pdf:
Prospekt  kompletního sortimentu zavlažovacích systému:
Katalog sortimentu závlahy Gardena (6748,49kB)
Prospekt zavlažovače AquaContour:
Prospekt Aquacontour (1111,66kB)
Katalog zavlažovacích systémů Gardena:
Zavalžovací systémy Gardena 2010 (6748,49kB)
Pomoc při projektování zavlažovacího systému:
Pomoc při projektování zavlažovacího systému (6522,23kB)
Zavlažovací počítače Gardena:
Zavlažovací počítače Gardena (2604,31kB)
Čerpadla na vodu Gardena:
Čerpadla na vodu Gardena (5865,43kB)

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Uživatelské jméno
Heslo
Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací