Zahradní architektura - Bc. Mastný Roman

zahrady, architektura


Poradenství Tisk Email

V oboru zahradnictví se pohybujeme již od roku 1995. Nedílnou součástí našich služeb je i poradenství.  Uvědomujeme si, že realizace a údržba zahrady vyžaduje obsáhlou znalost mnoha souvisejících oborů jako je pedologie (nauka o půdě), ochrana a výživa rostlin, botanika, vodní hospodářství, ovocnictví, sadovnictví, květinářství,  zelinářství, zahradní architektura, meteorologie, ekonomika i znalost zahradní techniky, nářadí, realizace závlahových systémů a  dokonce i stavebnictví. Uvědomujeme si, že zákazník nemá možnost seznámit se podrobně se zákonitostmi a souvislostmi  těchto velmi rozmanitých oborů.

Disponujeme rozsáhlou odbornou knihovnou, která obsahuje celou řadu odborných publikací, naučných slovníků, odborných časopisů i katalogů firem působících v oboru zahradnictví. Zákazník má možnost přímo u nás v atelieru   prolistovat katalogy dřevin a květin, seznámit se s materiály pro realizaci jezírek, závlahových systémů, hydroponií, či zahradním nábytkem a potřebami.

Cena za 1 hodinu odborného poradenství v atelieru je stanovena na 600,-Kč bez DPH. Součástí našeho poradenství jsou informace ohledně pěstování rostlin v exteriérech i interiérech, řezu dřevin, ošetřování rostlin během vegetace, použití jednotlivých hnojiv a ochraných prostředků,  realizaci a údržbě závlahových systémů, případně i vypracování nabídek na projekty konkurenčních firem.

knihovna-atelier,-odborne-knihy,zahradni-architekturyjpg.JPG

Bc.Mastný Romanext

 
Uživatelské jméno
Heslo
Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací