Zahradní architektura - Bc. Mastný Roman

zahrady, architektura


Realizace zahrad Tisk Email

Naše firma  již od roku 1995 provádí realizace zahradnických úprav včetně  projekce, ochranu a výživu rostlin, stavbu zahradních jezírek a potůčků, realizaci závlahových systémů, dodávky zahradního nářadí a techniky, pokládku travních koberců, realizaci interiérů a aranžování květin, výsadby dřevin zejména domácí, ale i zahraniční produkce  a samozřejmě i následnou komplexní péče o zahradu a poradenství

Zahrady zakládáme  dle Vašich přání a požadavků, které doplňujeme svými odbornými znalostmi a mnohaletými zkušenostmi. Nabízíme veškeré zahradnické práce od dodávky květin pro vaše interiéry až po výsadbu vzrostlých několikametrových stromů, realizaci střešních zahrad, revitalizaci zeleně. Realizovali jsme i zahrady hotelů, sportovní areály, bobovou dráhu, koňský statek  a mnoho dalších objektů. Prováděli jsme též výsadbu a údržbu veřejné zeleně. Naší specialitou jsou návrhy a realizace velkých skalek, trvalkových záhonů, vřesovišť a malých zahrad s použitím zakrslých kultivarů.
Samozřejmou součástí  našich projektů je cenová nabídka dle vašich požadavků (rostliny, naše či z dovozu v nepřeberných velikostech atd.), ale i dvouletá záruka na ujmutí rostlinného materiálu a veškeré zahradnické práce. Z důvodu,že napostá většina námi používaných rostlin pro vaše výsadby je z tuzemské produkce, nemáme téměř žádné reklamace, což je naším hlavním cílem, vedle naprosté spokojenosti  zákazníků.
snimek-150jpg.jpg 03-06-10-08-12-20-p7132175jpg.JPG
Bc.Mastný Romanext

 
Uživatelské jméno
Heslo
Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací